Hakkımızda

Ambar kargo nakliyat Hakkımızda

AMBAR KARGO NAKLİYAT

Ambar Kargo kim ? : İstanbul Tuzla’da bulunan firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Yağmur Nakliyat kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecine, tek bir yerden istenen hedefe kadar depolamaya atıfta bulunmak için daha geniş bir şekilde kullanılmaktadır.Ambar Kargo Kim ? soruna detaylı bilgi için bizleri aramaktan çekinmeyin.

  • Şehirler arası nakliyat,
  • Şehirler arası parça yük,
  • Şehirler arası parsiyel yük,
  • Kendi araç ve şoförlerimizlede hizmet vermekteyiz,

Hizmet alacağınız araçlarımız (Tır,Kamyon,Kamyonet,10 Teker,Açık ve Kapalı kasa) araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.Bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir. Firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Ambar Kargo Nakliyat İletişim

Ambar Kargo Nakliyat  olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bizi tercih ediniz! Gözünüz Arkadan Kalmasın ! İstanbul  Nakliyat Ambarı firması olarak sorunsuz problemsiz bir şekilde taşımayı garanti eder. İl’den İl’e Şehir’den Şehre her zaman yanınızı olduğumuzu ve fiyatlarımız uygunluğu konusunda İstanbul ambar kargo‘dan emin olabilirsiniz. Her zaman hep daha yakın, hep daha iyi nakliyat Ambarı hizmeti sağlamak için,daima ekiplerimiz ve yöneticilerimiz hazır şekilde beklemektedir. Ambar Kargo Çağrı Merkezimiz 24 saat hizmetinizdedir.