Kamyon Nakliyat

Kamyon Nakliyat

Kamyon nakliyat taşımacılığı km fiyatı üzerinden fiyatlanıyor. Genellikle şehirlerarası yapılan sevkiyat maliyetini aracın yakıt tüketimi belirlemektedir. Ev, ofis, eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Kamyon hafif ticari olarak biliniyor. Özellikle dar alanlarda ve de yüksek katlı binalarda asansörlü araçlar temin ediliyor. Bu konuda dikkat etmenizde yarar var. Tüm araçlarda K3 taşıma belgesi bulunuyor. K3 belgesi sayesinde şehirlerarası sevkiyatı sorunsuz bir şekilde geçirebiliniyor. En ufak eşyaya zarar gelmesi mümkün değildir. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Özellikle eşyalar düzenli bir şekilde paketlenip sabitlenmektedir. Kamyonun hareket anında sarsılması engelleniyor ve eşyanın zarar görmesi engelleniyor.

Kamyon Nakliyatın Önemi

Genellikle diğer bölgelere sevki gerçekleştirilmesi gereken ağır yük, paletli malzemeler, hafif yük taşımacılığı gibi hizmetler için kamyon nakliyatı hizmeti sunuluyor. Her hizmeti gerçekleştirdiği için işleri baya yoğun olmaktadır. Özellikle taşınması gereken ağır yükler için tercih ediliyor. Fiyat konusunda ise yük ve eşya başarılı şekilde sığıyorsa uygun fiyata nakliyat gerçekleştirebilirsiniz. Kamyon nakliyat fabrikalardan veya şantiyelerden vinç yardımı ile yükleme yapılabiliyor.

Kamyon nakliyatın Avantajları

Kamyon nakliyat profesyonelce en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Özellikle eşyaların miktarına ve boyutuna göre uygun geniş araç bulunmaktadır. Çeşitli boyutlarda kasalar bulunmaktadır. Küçük kasa, orta kasa ve büyük kasa olarak eşyalarınızın büyüklüğüne ve de yoğunluğuna göre seçiliyor. Eşyalar güvenle adreslere teslim ediliyor. Hizmet kalitesi ile müşteriler tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Ekonomik konum üzerinde önemli bir yere sahiptir.

 

Ambar kargo Nakliyat firmamız Türkiye’nin 81 iline sigortalı ve olası maddi zarara karşı garantili nakliyat hizmeti sağlamaktadır. En yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanan firmamız, Türkiye’nin 81 iline ambar kargo hizmeti sunmaktadır. Yıllardır Nakliyat  işlerinizde çözüm ortağınız olan firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Ambar Taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış getiren A-K-N Lojistik’i aramadan kesinlikle sevkiyat yapmayınız.

Şehirler Arası ambarı için hemen fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet, ekonomik fiyat için bizleri arayabilirsiniz. Sevkiyat işlemlerinin tümü tarafımızca yapılmakta, garantili bir şekilde ambar kargo hizmetimiz devam etmektedir.

 

Kamyon Nakliyat