Mobilya Taşıma

Mobilya Taşıma

Taşıma deyip geçmemek gerekir. Her işte olduğu gibi bu alanda son derece önemli olan incelikler var. Dahası kendi içinde uzmanlaşma gerektiren alanlar arasında geliyor. Nitekim ülkemizde en sıklıkla yapılan taşıma türleri arasında gerek iş amaçlı olan, gerek özel olan mobilya taşıma hizmeti geliyor. Son derece önemli ve özel kriterleri olan bir iş olduğundan mutlaka bu alanda uzmanlaşmış firmalardan hizmet alınması önem arz ediyor.

Nasıl Bir Hizmet Türüdür?

Mobilya taşıma konusunda biraz daha detaylı olarak bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Mobilyalar iki ana başlık altında toplanabilir. Ofis mobilyaları ve iş mobilyaları olarak bu ürünlerin her birinin kendi içinde bir sürü türü vardır ve çok farklı malzemelerden yapılırlar. İşte bunun için de böylesi bir taşımacılık yapılırken bu konuların bilinmesi ve ona uygun olarak taşımacılık yapılması gerekir.

Eşyalar yani mobilyalar uygun biçimde paketlenir, sonrasında asansörlü taşımacılık gibi sistemler kullanılarak diğer adrese götürülüp, konulması gereken yere konulur ve süreç böylece tamamlanır. Firmamız bu alanda kurumsal bir hizmet verir.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Ülkemizde mobilya taşıma denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olan firmamızın fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında ne miktarda ürün taşınacağı ve bu iş için kaç kişi çalışacağı gelir. Fiyatlarımız son derece uygun olup eşya sigortası yapılarak alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından yapılır.

 

Ambar kargo Nakliyat firmamız Türkiye’nin 81 iline sigortalı ve olası maddi zarara karşı garantili nakliyat hizmeti sağlamaktadır. En yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanan firmamız, Türkiye’nin 81 iline ambar kargo Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yıllardır Nakliyat  işlerinizde çözüm ortağınız olan firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Ambar Taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış getiren A-K-N Lojistik’i aramadan kesinlikle sevkıyat yapmayınız.

Şehirler Arası ambarı için hemen fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet, ekonomik fiyat için bizleri arayabilirsiniz. Sevkıyat işlemlerinin tümü tarafımızca yapılmakta, garantili bir şekilde ambar kargo hizmetimiz devam etmektedir.

 

Mobilya Taşıma