Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Ev taşıma ya da herhangi bir eşyanın taşınması profesyonel bir hizmet gerektirir. Bu süreçte hem çalışanların işin bilincinde olması hem de firma yönetiminin müşteri memnuniyetine gereken önemi vermesi önemlidir. Şehir içi nakliyat hizmetleri sayesinde büyük küçük ya da az çok tüm eşyalarınız güven içerisinde taşınıyor.

Firmamız nakliyat sektöründe uzun yıllar hizmet veren ve işin püf noktalarına hakim olan firmalardan biridir. Hem çalışanlarımızın profesyonelliğine hem de iş ahlakına gereken önemi fazlası ile veriyoruz. Hizmet standartlarını yüksek tutan firmamız şehir içi nakliyat kapsamında birçok eşyanın taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Eşyalar taşınırken de bulunması gereken yere indirilirken de firma olarak gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

Şehir İçi Nakliyatta En İyi Hizmet Desteği

Şehir içi nakliyat firmamız kurumsal bir firma olmasının yanında geniş araç filosu ile sizlere hizmet veriyor. Araçlarımız kapalı kasa araç olmakla birlikte son derece güvenilirdir. Mevsim şartlarından ürünleri ve eşyaları koruyan araçlar aynı zamanda son derece hijyenik bir yapıdadır. Eşyalar araçlara belirli bir düzende ve sıkı şekilde yerleştirildiğinden yolda meydana gelen sarsıntılar sırasında kırılma ya da çizilme gibi sorunlar meydana gelmez.

Nakliyat firmamız eşyaların hasar almaması için mutlaka kurumsal firma anlayışı ile hareket ediyoruz ve eşyalar için taşınma sigortası uyguluyoruz. Müşteri memnuniyetini arttıran bu durum sayesinde hem eşyalarınız daha büyük bir özen ile taşınıyor hem de olası bir zarar karşısında firmamız tarafından gereken desteği alıyorsunuz.

Ambar kargo Nakliyat firmamız Türkiye’nin 81 iline sigortalı ve olası maddi zarara karşı garantili nakliyat hizmeti sağlamaktadır. En yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanan firmamız, Türkiye’nin 81 iline ambar kargo hizmeti sunmaktadır. Yıllardır Nakliyat  işlerinizde çözüm ortağınız olan firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Ambar Taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış getiren A-K-N Lojistik’i aramadan kesinlikle sevkiyat yapmayınız.

Şehirler Arası ambarı için hemen fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet, ekonomik fiyat için bizleri arayabilirsiniz. Sevkiyat işlemlerinin tümü tarafımızca yapılmakta, garantili bir şekilde ambar kargo hizmetimiz devam etmektedir.

 

Şehir içi nakliyat